| xRaluMeow a întrebat:

Va rog raspuns urgent! De 3 zile am o secretie maro pe chiloţi! Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Este normal, nu te speria! Înseamnă că vaginul tău se curăţă.

1 răspuns:
| Keith a răspuns:

Secretia maro pe care o ai se datoreaza faptului ca esti racita la ovare,asa am avut si eu, ca sa remediezi situatia, te duci la farmacie si printr-un tratament medicamentos iti trece, in cazul in care nu esti racita si din alte cauze ai aceasta problema te duci la ginecolog sau iti faci niste analize amanuntite, te pup...