| Codruta2001 a întrebat:

Buna va rog mult sa ma ajutati! Am 14 ani(19.07.2001) inaltime 1.57, 38 kg.Am secretie vaginala si fff multe gaze...ma scuzati de vocabular... De mai bine de o luna gasesc in chiloti la doua trei zile o chestie maro ce se prinde de chiloti! Va rog ajutor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bibi518 a răspuns:

Nu cred ca noi suntem in masura sa iti raspundem la aceasta intrebare de natura medicala.Cel mai bun sfat pe care ti-l putem oferi este sa consulti un medic specialist, el sigur iti va da un tratament potrivit happy

3 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Ciclu?

| Codruta2001 explică (pentru KamaSutra):

Nu nu am! Si nu stiu ce poate fi de asta va intreb poate ati patit?

| Codruta2001 explică (pentru KamaSutra):

NU am ciclu va rog ajutoor!