| MONYKKKKKKAAAAAAA a întrebat:

Va rog sa imi dati un raspuns, sau macar sa va dati cu parerea. La baieti ce le place, ca o fata sa "il admire" sau sa aiba el ocazia de a o cuceri?! Adica sunt unii baieti cu atatea admiratoare de nici ei nu stiu cate au, cu sute de likeuri pe facebook, majoritatea de la fete. Ceva pe mine ma face sa cred ca "admiratoarele" respective nu vor fi impreuna cu baiatul venerat. Eu cred ca la un asemenea baiat ii va place mereu o fata care nu sta la rand pentru el. Voi ce parere aveti?! Chiar de ieri nu mai vorbeste o prietena cu mine deoarece "am avut acel tupeu" de a-i zice la tip pe ask.fm k nu ar putea avea orice fata. Eram anonima dar ea si-a dat seama ca ii de la mine avand in vedere ca asta i-am zis si ei acum recent. Eu nici nu am negat,am spus ca afirmatia ei ii adevarata. Atunci s-a crizat si am primit si eu intrebari anonime care se vede de la o posta ca sunt de la ea,toate puse la un loc transmit ca ea crede ca si mie imi place de tip si ma dau prietena cu ea ca sa aflu una alta. Da nici nu am ce afla ea se crizeaza pentru ala,dar el nici nu stie de existenta ei. Am vazut ca tipu inseamna mai mult pentru ea decat prietenia noastra de doi ani de zile. Am vazut cat insemn pentru ea.

Numai bine, multumesc pentru raspunsuri :*

8 răspunsuri:
| malina1 a răspuns:

Ei ibine eu chiar cred ca acei baieti asteapta pe cineva care sa nu-l venereze pentru ca e satul pana peste cap de astea!
Si cat despre prietena ta, ea nu ti-a fost prietena adevarata, nu cred ca ai insemnat ceva pentru ea...las-o in pace! o sa-si de-a seama de greseala facuta

| Danysan a răspuns:

Un baiat cu multe admiratoare nu vad de ce ar mai incerca sa cucereasca ceva ce deja are.Asta daca nu cumva esti tu o mare bunaciune de o sa-i sfaraie calcaiele aluia dupa tine. Faza cu, curtatu se aplica la baietii normali si nu la Bunaciuni.Un baiat care arat bine nu va curta decat o fata care e superba! Doar baietii normal se complica cu astfel de lucruri pentru ca nu au fete la cheremu lor :-p.Asa e normal ca baiatu sa cuceresca fata si sa se zbata sa fie cu ea.dar tu daca ai fi baiat si ai avea la bot o suta de nebune care sunt in bot pentru tine te-ai mai agita?

| WildDream a răspuns:

Depinde de fiecare baiat in parte, unii vor sa fie cuceriti iar altii vor sa cucereasca.
Cat despre prietena ta sincer imi e mila de ea. O fiinta asa limitata incat sa renunte la prietenia cu tine doar pentru ca ai facut o astfel de afirmatie. Oricum ea nu o sa fie niciodata vazuta (eventual doar ca pe un obiect sexual) de tipu respectiv. Adica serios acum, cine ar vreo o astfel de disperata langa el.
Poate ca e mai bine ca a rupt prietenia decat sa te influenteze si pe tine cu aerele astea de disperata/lesinata dupa un baiat.
O sa se intoarca oricum cand o sa-si bata unu joc de ea (si o sa o pateasca mai mult ca sigur), ca atunci o sa vrea o prietena care sa o asculte si sa o incurajeze.

| MONYKKKKKKAAAAAAA explică (pentru WildDream):

Ea nu mai ii prietena mea. Nu il cunosc pe tip doar din vedere dar mie nu imi este greu sa fac cunostiinta cu cineva. Chiar am stat pe ganduri cum sa ii fac sa se combine sau macar sa ii fac prietenei mele cunostiinta cu baiatul respectiv. Vad ca nu merita efortul. Cine stie poate chiar o sa ii placa tipului respectiv vrodata de mine, ca eu una nu il venerez, nu voi sta la rand pentru cineva cu o gramada de admiratoare. laughing. Macar am vazut ce prietena buna am avut eu :'(. Chiar ma simt foarte jignita sad da eu una nu uit laughing)

| micutzafinetze a răspuns:

Depinde de caracterul fiecaruia

| bobo13 a răspuns:

Daca iti place de un baiat nu-i da likeuri pe facebook sau chestii de genul.
Spune-i cand il intalnesti lucruri ca:
Ce parfum ai ca miroase bine, imi place cum te-ai imbracat etc...