| SophiaJones a întrebat:

Am o intrebare...cum pot cuceri un baiat care are prietena? Am auzit ca s-a despartit de ea recent si cu mine cand vorbeste imi spune baby si in alte moduri.Cand am fost la el ma tot lua in brate fiindca imi era frig si mereu a fost dragut cu mine.dar dupa vreo 20 minute l-am vazut cu prietena sa si dansau.Ce sa mai cred? Ma place?

Răspuns Câştigător
| jj95 a răspuns:

Nu intelegi? deaja el te place, luandute in brate cred ca deja iti arata k tine la tine, tu nu ai ce sa faci decat sa ii zici cea ce simti fata in fata, sa nu o faci prin itermediul internetului sai telefonului, pentru ca s-ar putea lua drept gluma. succes.

2 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,cu siguranta te place. Faptul ca a dansat cu fosta prietena, nu inseamna nimic. Poate au ramas intr-o relatie de amicitie.Pa-pa!happy

| Euletitia a răspuns:

Buna! Poate ca a dansat cu fosta din politete au pentru ca au ramas buni amici sau poate ca s-au impacat, numai ei stiu. Incearca sa vorbesti cu el, sa va apropiati si sa iti dai bine seama daca mai e sau nu cu ea impreuna. Daca da, mai bine nu te baga intre ei si nu le stricva relatia, pune-te in locul fetei respective si gandeste-te cum e, in plus, poate ei chair se iubesc sincer, desi au avut unele neintelgeri si se despartisera si poate acum sunt fericiti impreuna asa ca nu trebuei sa intervii intre ei. Daca ei doi nu mai formeaza un cuplu, lupta pentru el, incerca sa va apropiati, sa fali cat mai multe despre el, sa fii prezenta in vaita lui, sa il faci sa se simta bine lana tine, s arda cu tine etc, il poti alinta si tu, il potui lua in brate si saruta pe obraz de cate ori va intalniti sua va despartiti, ii poti trimite pe mess melodii de dragoste, din care sa inteleaga ca il placi, il poti invita la un suc sau la un film si acolo sa-i spui ca il placi mult, sa-l iei de mana si sa-i spui ca ai vrea, daca e de acord si el, sa incepeti o relatie impreuna. Bafta si multa fericire iti doresc!