| BsiA a întrebat:

Va rog sa imi raspundeti si mie daca in luna mai trebuia sa imi vina menstruatia pe 7 si mi-a venit pe 10 iar ieri mi-a curs foarte putin si avea o culoare maronie iar dimineata m-am trezit plina de sange si am facut o hemoragie de la ce ar putea fi...mentionez ca am avut relatii sexuale in ultima perioada

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Se mai intampla ca in prima zi sa ai o menstruatie putina [aproape deloc] si in a doua zi brusc simti ca te inunzi..si din cauza relatiilor sexuale iti vine mult...

| BsiA explică (pentru mona):

Pai nu am mai avut niciodata pana acum asa mult sau chiar daca era mai mult acum a fost ca o hemoragie...

| Pιтιкa a răspuns:

Mda..Pai partenerul cu care ai avut relatii sexuale a fost protejat? Asta`i intrebarea. Dupa mine stiu ca menstrulatia de culoare maro o au femeile insarcinate. Nu ar strica o vizita la ginecolog. A da! E posibil sa te mai si patezi. Dar, chiar atat de rau?
Bafta!kiss

| BsiA explică (pentru Pιтιкa):

Nu a fost protejat, dar a avut grija ca de fiecare data sa nu termine in mine iar acum eu zic ca daca era sa fiu gravida nu mai imi venea...ms pup

| Adriana a răspuns:

S-ar putea sa fi racita si hemoragia de care zici tu sa fie doar cantitatea de sange care nu ti-a curs cu 1 zi inainte...

| BsiA explică (pentru Adriana):

Da dar de obicei pe mine ma cam doare la menstruatie mai ales daca eram racita iar de data asta a fost culmea ca nu ma doare deloc, deloc

| Adriana a răspuns (pentru BsiA):

Si acum tot asa maroiniu si cu flux mare big grin?

| BsiA explică (pentru Adriana):

Pai nu maroniu nu mai e e un rosu mai inchis si fluxu da e tot mare vine un flux in care curge mult, mult apoi se opreste iar revine cam in 15-20 de minute