| PureSoulInDarkness a întrebat:

Ce asteptari are o fata de la o relatie?(Si prin fata, ma refer la fete 14-18 ani) Ce ar trebui sa faca un baiat pentru o relatie fericita?
Astept raspunsuri de preferabil doar din partea FETELOR!

2 răspunsuri:
| AndradaRoxana9 a răspuns:

Fetele de obicei sunt mult mai complicate și neînțelese de cei din jur. O fata vrea o relație cu un băiat atent, grijuliu, care sa o pună pe primul loc. Sa o surprindă prin lucruri mărunte cum ar fi : un mesaj de ''Noapte buna'', o floare, un gest, etc. Cel mai important lucru : o fata nu își dorește sa sufere. Fetele își doresc de la băieți atât înțelegere cât și răbdare...
As putea sa scriu pagini întregi și tot nu as exprima toate așteptările unei fete. Cel mai important lucru este sa fi natural. Restul vine de la sine.

| devor a răspuns:

Eu am o relatie de aproape 1 an(primul meu prieten) si imi ofera tot ce am neovie.Imi ofera atentie, are grija de mine, imi face de mancare, imi ofera iubire...suntem sinceri unul cu celalalt, avem incredere unul in celalalt, ne sustinem si ne sustinem mereu si suntem fericiti impreuna...mereu ma alinta si ma sarutam si ma strange in brate