| MaDeclarFan a întrebat:

Va rog sa m a ajutati cu cateva idei :O3 De 1 saptamana sunt impreuna cu prietenul meu iar acum ca vine pastele nu stiu ce sa ii iau.Nu ne cunoastem inca prea bine, dar stiu ca adora cateii si masinile de curse.Sau poate nu ar trebui sa ne facem cadouri? Va rog mult, funa si vot toata lumea

Răspuns Câştigător
| pisssuu a răspuns:

Hmmm...mai ce pot spune si un cadou ar fi un lucru frumos din partea ta. ii pooti cumpara o bratara, un parfum, etc..si ce pot spune un cadou mereu e bine venit si mai ales de la persoana iubita. sper ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
| Annim a răspuns:

Depinde de cit este de dezvoltata relatia voatra happy daca va sarutati deja frantuzeste si va spune-ti unui altuia te iubesc, desigur un mic cadou nu ar lipsi, Dar daca sinteti abia la etapa initiala cind nu a-ti avut inca primul sarut atunci nu te sfatui sa-i dai cadouri. Si mai ales nu-i o ocazie speciala cred eu, PASTELE e paste nimeni nu-s-i da cadouri speciale. Dar daca totusi vrei sa-l bucuri, trebuie sa afli mai multe despre ce-i place lui,,, afla de la prietenii lui sau din orice sursa ce prefera el in afara de catei si masinute big grin

| marycroitor a răspuns:

Daca tu simti ca vrei sa ii faci un cadou(indiferent ce), atunci fa-i, indiferent ce s-ar intampla sa nu iti para rau, pentru ca il daruiesti de paste

| ღtuweetyღ a răspuns:

Daca nu stii ce sa ii iei. poti sa faci apropo despre ce i-ar placea lui..sau depinde. daca nu va cunoasteti foarte bine poate nu trebuie sa va faceti cadouri... funda?:O3

| PigsCanFly a răspuns:

Poti sa-i iei o masina de curse in miniatura. Dintre alea de colectie. Cred ca o va aprecia mai mult decat pe un catelus! Bafta :*

| D1a a răspuns:

Eu asi spune sa ii cumperi o bratara cu numele lui sau al tau sau lantisor:-s... ca sa isi aduca aminte de tine mereu! funda?big grin