| RosseRosse a întrebat:

As vrea sa ma ajutati si pe mine cu ceva... peste doua luni prietenul meu face 18 ani si nu stiu ce cadou pot sa ii iau.Nu vreau sa fie ceva banal : parfum, pernuta in forma de inimioara deoarece genul asta de cadouri ni le facem ocazional.As vrea sa fie ceva iesit din comun si frumos ( suntem impreuna de 1 an si 8 luni iar bugetul nu conteaza, iar el nu este un tip prea pretentios). Ajutati-ma va rog! Dau funda+vot.

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
si ce treaba are cadoul cu Dragoste si sex?
daca nu conteaza bugetul, te poti plimba prin magazine si te poti inspira la fata locului.un lantisor cu doua inimioare una pentru tine si una pentru el, o bratara cu numele tau.un tablou cu voi.
O zi frumoasa sa aihappy

| Zenithf a răspuns:

Stiu eu un cadou deosebit pe care i l-ai putea face, pe langa altele. Un costumas fain, da' nu pentru el, pentru tine, bine, in final tot pentru el. Ceva de genul: http://www.aolover.com/Sweet-Bunny-Costumes-p-291.html
Joaca un mic joc pentru el, de fetita obraznica "hello johny, tell me: who's a big boy now?". Cadourile sunt lucruri frumoase, dar ca toate lucrurile, trecatoare. Ofera-i (pe langa un cadou, orice altceva o fi) o amintire de neuitat.;)

| Zenithf a răspuns:

Referitor la raspunsul meu, ar fi niste lucruri de clarificat, sunt cazuri in care chestia asta nu ar merge prea bine sau ar fi cu totul nepotrivita, stii si tu ce vreau sa zic.

| Zenithf a răspuns:

Ma uit la preturile alea si nu-mi vine sa cred: 5$ pentru un costumas din ala? La noi nu gasesti asa ceva decat pentru vreo 5 ori mai mult. Da, noi romanii se vede ca traim pe picior mare, suntem bogatani! laughing

| KameliaAura a răspuns:

Ai putea face un calendar cu pozele voastre, o sticla pe care o decorezi frumos si inauntru pui biletele pe care scrii ce iti place la el, cum te simti cu el...chestii de genuhappy, sau ce sa zic...o lenjerie de pat la comanda, si imprimi pe ea versuri, sau gandurile tale happy sau, de ce nu, ce ai face cu el pe lenjeria aceeatongue

| termopile480 a răspuns:

Parerea mea e sa cauti o prietena prieten comun sa vb cu el sa il traga de limba si asa o sa il faci fericit

| TeAjut12 a răspuns:

I dai cadou o partida de dragoste si un pachet mare de prezervative big grin