| TorinSorin a întrebat:

Va rog sa ma ajutati.
Am avut un contact sexual cu prietena mea.
Mi a spus ca inca mai este virgina si ca nu a facut nimic cu nimeni pana acu... dupa ce m-am culcat cu ea. nu i-a curs deloc sange. dar mi-a zis ca a durut-o ingrozitor... De ce nu i-a curs sange?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Pentru că nu e o regulă să curgă sânge. Poate avea himen elastic. Sau foarte perforat. Durerea e provocată de vaginul neînvățat cu penetrarea.

11 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca himenul ei este foarte elastic și nu s-a rupt pentru a apărea sângele de care vorbești tu.

| Sofer a răspuns:

Nu la toate le curge. Are himen elastic.

Răspuns utilizator avertizat
| BryBard a răspuns:

Cum au spus si ceilalti nu curge sange la toate".

| dfsugiopdfiudygh a răspuns:

Dacă e prietena ta, presupun că de mai mult timp și se presupune că aveți încredere unul în celălalt, pentru că totuși ați ajuns la sex, nu înțeleg de ce te-ar minți? Sau mai bine zis, de ce te îndoiești de virginitatea ei?
Am vorbit cu fete care mi-au zis că n-au sângerat prima dată, dar au sângerat la următorul act.
Nu e mai bine să discuți cu ea?

| Jonas94 a răspuns (pentru dfsugiopdfiudygh):

Lasă bre omul, că el nu e convins decât de sânge, probabil voia să facă lac pe pat laughing

| dfsugiopdfiudygh a răspuns (pentru Jonas94):

Mi se pare absurd laughing

| Jonas94 a răspuns (pentru dfsugiopdfiudygh):

E prostan laughing

| dydda a răspuns:

Nu la toate fetele/femeile exista acea sangerare, iar la unele poate fi atat de putin incat nici sa nu se observe. Daca spune ca a avut dureri, si ti-a spus de la inceput ca e virgina, de ce sa nu o crezi? Ce motiv ar avea sa minta. Ea te-a avertizat de la inceput ca e virgina tocmai ca totul sa decurga mai usor, sa aveti un preludiu mai lung in asa fel incat sa nu existe dureri asa mari

| PolitiaGramaticii a răspuns:

De mere

| MaSpanzur a răspuns:

Depinde cati ani aveti si daca ii in perioada.