| Vuducel a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Dau funda+vot.
Unei fete ii place de mine si mie de ea, dar aceasta este cu un baiat.
Urmeaza sa ies cu ea la un "suc"...
Nu stiu ce sa facthinking S`o intreb daca vrea sa fie cu mine? Oare ar vrea sa-l lase pe respectivu` pentru mine?
Multi spun ca sunt mai special ca celalalt.
CUm ar trebui sa procedez?

Va rog! funda+vot!

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AndaWest a răspuns:

Daca vrei sa nu suferi incearca sa eviti fetele deja implicate intr-o relatie.e doar un sfat prietenesc

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Ii spui ca ti l ea si o intrebi daca si ea tine l tine daca se emotioneaza e clar ca te place apoi o intrbi daca ar putea sal lase pe alahappydar daca a acceptat sa iese l suc cu tine e cevaaabatting eyelashes noroc:*

| PrecioussGirl a răspuns:

Szpunei ca iti place de ea, ca ai vrea sa fii cu ea insa ai auzit ca ar avea prieten. si atunci vezi ce zice. thinking

| SexyCioco a răspuns:

Usor si simplu te duci frumusel la intalnire vorbesti sarmant blushing si pe urma ii propui sa il lase mai ailes daca e de ceva timp cu el nu cred ca rezista smug

| sf_3256 a răspuns:

Uite cred ca ar trebui sa iesi cu ea pentru ca poate ea te plk sh vrea sa se desparta de iubitul ei pentru tine daca sh u o plk ar trebui sa mg!