| cincinel a întrebat:

Imi place de o fata dar ea zice ca are un asa zis prieten, dar din cate am observat ea nu prea tine la respectivu' baiat. Am observat ca si ea ma cam place dar nu stiu cum sa o abordez, are ceva mai special si mai complicat care ma impiedica sa o abordez. Fata de alte fete mi se pare mai greu de abordat.
Ajutati-ma si pe mine va rog

7 răspunsuri:
| mariutsa1234567890a a răspuns:

De ce să alergăm după cei, care în viața lor nu au loc pentru noi?
ok, viața ne învață să luptăm, asta e lucid, dar în anumite momente chiar nu are rost.
o fi având ea ceva mai special care te atrage, da în juruți sunt și altele, nici nu știi cine și ce îți poate oferi.

| 999bianca a răspuns (pentru mariutsa1234567890a):

Ai dreptate. dar daca iti place, de ce sa renunti?!

| mariutsa1234567890a a răspuns (pentru 999bianca):

Ok,presupunem.
și imaginează-ți cazul în care ea te refuză. si nna.
atunci nu o să regreți nimic?

| 999bianca a răspuns (pentru mariutsa1234567890a):

Nu..incerci si din nou si din nou pana nu o mai placi.

| mariutsa1234567890a a răspuns (pentru 999bianca):

îmi place cum gândești. și ceea ce apreciez e curajul de care dai dovadă.
Bravo!

| 999bianca a răspuns (pentru mariutsa1234567890a):

Multumeschappy

| 999bianca a răspuns:

Poi..incearca sa te apropi de ea ca un prieten/amic..si cu cat va apropiati mai mult gasesti un moment potrivit sa ii spui ce simtihappy Bafta!