| NorocikaBadGirls223 a întrebat:

Multe fete imi spun ca un baiat ma place dar nu prea sunt sigura cum aflu daca ma place daca il intreb spune ca nu dar se uita la mine ce sa ma fac oare ma place

5 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Degeaba il intrebi, ca nu va recunoaste nici in ruptul capului! Asa sunt baietii.cel putin unii! Trebuie sa iti dai seama din comportamentul lui fata de tine! Daca te place, lasa-l pe el sa iti dea semne! Nu face tu primul pas, esti fata! Lasa-l pe el! Bafta :*:*:*

| superdorex a răspuns:

Tu zambeste-i, glumeste, fii tu insuti si va indrazni atunci sa vorbeasca si cu tine! Arata-i feminitatea din tine, cat de placuta poti fi! pa.

| Adorable a răspuns:

De obicei, băieţii recunosc dacă simpatizează o fată, dar nu mereu. Poate că acelui băiat îi este frică de urmări şi de aceea preferă să nu îţi spună ţie, doar altor persoane.
Eu cred că te place deoarece fetele îţi spun acest lucru. Dacă şi ţie îţi place, spune-i că simţi la fel pentru el.

| LeeJiEun a răspuns:

Da. Dami fundita te rog.

| Dielly a răspuns:

Daca se uita insistent la tine cred ca te place, sau cel putin te simpatizeaza!