| Bebiitzsa a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Imi place de un baiat si nu stiu daca si lui ii place.adica m-a luat in brate odata si a stat langa mine, asta inseamna ca si el ma place? si daca nu.cum sa fac sa ma placa si el? love struck FUNDA! love struck

Răspuns Câştigător
| Deea a răspuns:

Te place!

1 răspuns:
| DiDix11 a răspuns:

Vorbeste cu el.e foare important sa-i arati ca esti sociabila vorbareata si daca ii place de tine o sati arate...dar din cate se vede te place totuisi e bine sa nu te grabesti observa semnelesmugfunda?