| Emma_5553 a întrebat:

Imi place de un baiat din clasa mea, dar care nu prea ma ia in serios...Eu am incercat de mai multe ori si i-am zis ca imi place de el, dar el a ras. In orice caz, el este mereu "luat" de langa mine de 2 fete mai populare din clasa, cu care a stat si este pupat etc. As vrea sa stiu ce as mai putea face ca si lui sa ii placa de mine?

Răspuns Câştigător
| auroraa a răspuns:

Incearca si tu sa fii prin acele populare (macar de forma) sau arata-i ca esti mai buna ca ele si nu arata ca esti moarta dupa dinsul fiindca el va observa si se va folosi de tine...fii naturala si nu exagera... poti fi uneori amuzanta (in limita normala) si flirteaza usor aranjeaza-te mai bine inainte de scoala daca ajuta