| Simonaaa a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine cu un rasp...am avut un contact sexual neprotejat(dar nu si-a dat drumu in mine). in martie.de atunci nu am mai avut nici un contact... mi-am facut 2 teste si au iesit negative. iar azi am niste sangerari.cu dureri abdominale si de sani. oare poate fi vorba de o sarcina? ca si burta mi-a cam crescut.sa ma duc maine la ginecolog. dar mor de frica.va rog ajutati-ma daca stiti

3 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Nu pre stiu ce sa zic...din moment ce ai facut neprotejat riscul de a fi insarcinata exista. Poate ai dereglari de menstruatie sau ovare polichistice.Eu zic sa mergi totusi la ginecolog si sa infrunti adevarul, poate nu esti insarcinata dar ai alte probleme si nu iti va parea rau ca te-ai dus. Oricum fi linistita si ce va fi va fihappy! Bafta!

mira
| mira a răspuns:

Nu mai practica acest"dat drumu". Este nesigur.

| NCeausescu a răspuns:

Daca spui ca nu ti "s-a dat drumul in tine" 100% nu esti insarcinata ...Acele dureri probabil vin de la conctactul sexual; poate partenerul a fost prea sever!