| BiiaaBulinutsa a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine cu urm:

Trebuie sa spun care sunt prop atributive, completive directe si indirecte, predicative si subiective

A scrie istoria e o datorie pentru omenire, a o adaugi cu ce ai aflat e o obligatia pentru fiecare, ramanand ca cei care pot scrie sa adune ce au aflat de la cine poate numai vorbi.

1 răspuns:
| yyyyy a răspuns:

Pe TPU nu se fac teme!
te cheama bianca? am si eu colega tot asa si am avut tema tot ex asta si altele. deci tu ziceai de corectudine dar nu vad ca tu ai. apropo eu sunt geo