| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Va rog sa ma ajuti cu un sfat!

Planuisem sa petrec Pastele cu V(fostul meu prieten). A zis ca vine doar daca ma culc cu el(imi doream oarecum asta, desi nu am mai facut-o pana atunci), toate ok. Apoi au aflat ai mei despre planul stralucit de a-mi pierde virginitatea cu V, ei fiind mai de moda veche a iesit scandal mare. Inainte cu doua zile de marea intalnire ai mei mi-au luat telefonul, netul, orice sansa de a-i explica lui V ce s-a intamplat. Au trecut doua saptamana in care el nu mi-a dat nimic(telefonul meu era oricum la mama, si el nu stia asta) si acum vreo doua saptamana primesc un bip de la el. M-a tulburat de tot cu asta. Peste 5 zile l-am sunat si l-am intrebat ce vroia de la mine. Am vorbit foarte putin, zicea ca este la munca, a zis ca pur si simplu a dat si el un bip. I-am zis ca telefonul meu e la mama, l-am rugat sa nu ma mai caute, ca il caut eu cand se rezolva cu ai mei. Apoi l-am intrebat ceva de genul "Mai are vreun rost sa te mai caut sa o lasam balta si nu ne mai vorbim?" si a zis ca imd ce-mi da mama telefonul, sa-i dau un mesaj. Faza e ca mama mi-a dat chiar a doua zi telefonul, dar nu am vrut sa pic de proasta sa-i dau mesaj imediat. Si uite ca a trecut o saptamana de cand s-a intamplat asta(eu planuiam sa astept doua saptamana jumate-3 pana sa-l caut). Aseara, m-a mancat undeva si am intrat pe id-ul lui sa-i citesc arhiva(ii stiu parola, dar el nu stie asta). Mda, stiu ca nu am facut bine. Am citit conversatia cu un bun pr al lui unde spunea ca s-a combinat cu o tipa chiar in ziua respectiva. Apoi am obs, fara mare surprindere, multe texte aruncate la vreo alte 2 fete gen` ca e innebunit dupa ele(asta e firea lui, sa arunce vorbe la mistowinking ) si cam atat.
Faza e ca mor de gelozie. Ce sa fac, sa-l caut eu? El mi-a zis sa-i dau ceva cum recuperez telefonul, dar mi-e teama ca a afla iar ai mei etc. L-as suna de la un coleg dar nu stiu ce sa-i zic. Evident ca nu ma pot da de gol ca stiu de noua lui prietena, dar nu stiu cum sa fac. Vreau sa fiu cu el, fara insa sa ma mai milogesc(am facut asta destul aproape un an).

Răspuns Câştigător
| Hmmmm a răspuns:

E destul de complicata situatia.
oricum, eu zic sa astepti sa vezi cat de mult ii pasa lui. daca ii pasa te va cauta el.

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Scuze,dar esti fraieraaaaa la maxim.

Din pacate unii isi merita soarta...

| FataCuOchiiCaprui explică:

Pai el nu o sa ma caute pentru ca eu i-am zis sa nu o faca, pana nu-l caut eu. Ziceam ca nu-mi mai pasa dar cand am auzit ca are prietena simt ca mor de gelozie. Cat sa astept pana sa-l mai caut?

| ana_2556 a răspuns:

Tu cred ca esti cu capu'. In primul rand cum adica "vine doar daca ma culc cu el ", in al doilea rand, a vazut ca nu merge sa te bage in pat ca au intervenit ai tai, s-a pus cu alta. Si se mai si da mare prietenilor lor.
PArintii tai au mare dreptate sa te tina de parte de el, 1 la mana, 2 la mana, tu chiar nu ai orgoliu? Tu inca te gandesti sa il cauti? Ori esti proasta ori te prefaci straight face Sper ca te prefaci.
pinkflower se pare ca gandeste ca mine.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Nu vezi ca baiatul asta vrea doar sex de la tine?
nu ai avzut ca a is ca vine doar daca e culci cu el?
Te certi si cu parintii si iti pierzi si tu virginitatea din cauza lui.

| vlaaddd a răspuns:

In primul' rand nu ai cum sa citesti arhiva de y! m daca el nu o are salvata pe calculatorul de unde ai intrat tu.

| LiveYourLife a răspuns:

Cauta alt baiat

baiatul asta nu te merita
el vrea doar sa se culce cu tine
si cum adica o fata sa se milogeasca de un baiat...pentru cethinking
n-are niciun rost

| niki a răspuns:

Fa-ti curaj si renunta la el,nu te merita! cand iti vei pierde virginitatea trebuie sa fie cu un baiat special si care te iubeste,nu cu unu ce vrea doar sa mai adauge una la lista... dupa ce o sa te culci cu el,oricum o sa iti dea el verde,asa ca nu ii pica in plasa,fi mai desteapta ca el, si cauta altul cu mai mult caracter, unu care nu santajeaza ca sa se culce cu o femeie! succes

| pinkflower a răspuns:

Vrea doar sa se culce cu tine si apoi sa plece. Nu fi prosta, fi desteapta in fata lui.
Cautati alt baiat, asta nu te meritawinking asculta ce iti spun.

| MikyyLOL a răspuns:

Depinde cum e baiatul eu zic sa incerci.

| Amalia_9609 a răspuns:

Parerea mea ii aceea ca nu ar trebui sa-l cautzi. inteleg ce simti sh` ca il iubestidar asta nu inseamna ca pentru a avea o relatzie cu el trebuie sa fi "salteaua" lui [ scuza`mi expresia ], dar fiind fata stiu foarte bine cat de mult inseamna virginitatea pentru o fata sh` crede`ma ca nu`i deloc placut ca dupa ceva timp sa regreti ca ai facut`o cu cine nu trebuia happy sper sa te ajute

| Amalia_9609 a răspuns:

@ vlaaddd: o aparut messenger 11, sh` poti sa vezi arhivele oricand chiar daca persoana pe id`u caruia intri sh` le shterge happy

| andreidda a răspuns:

Auzi teo fffffuuutttuuttt? daca da nsap