| tcandrei a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti care este varsta ideala pentru ati incepe viata sexuala?

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

18 + pentru fete si 17+ pentru baieti, zic euwinking

| Malvina24 a răspuns:

Cnad stii tu ca esti pregatit/a! insa dupa 18 ani e cel mai bine! eu mi-am inceput-o la 17 ani si nu e chiar foarte bine!(totusi mai puteam astepta)e copilaria care se schimba! de la 17 ani am devenit femeie! hmmm...(ce a spus andrei e fff adevarat)

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Dupa 18 ani.

| adi4ever a răspuns:

De pe la 11-12 ani e cel mai indicatlaughing

| Antonimu a răspuns:

@ andrei: wtf?! te opresti din crestere?! cum asa?! straight face

| myrazvy a răspuns:

Poy cand esti pregatit(a), dar sa fie peste 17-18 ani si pana pe la 22 de ani sa nu te prinda varsta de 22 virgin(a)

| bianca a răspuns:

Nu exista varsta ideala pentru asta:trebuie sa fi pregatita si sa fie cu cineva potrivit.

| emy_8408 a răspuns:

Dupa 18 ani, dar sa fi pregatita si sa o faci numai daca vine din ambele parti, nu pentru ca iti cere el, si tu ca sa nu il pierzi o faci... pup

| roxy_9087 a răspuns:

Eh.nu exista o varsta ideala, zic euthinking viata sexuala o incepi atunci cand crezi ca iti doresti asta cu adevarat.si cand esti pregatithappy

| theStar a răspuns:

18+. daca esti fata si faci asta inainte de 18.iti strici corpul. te deformezi. daca esti baiat de opresti din crestere