| Cody_2807 a întrebat:

Va rog sa rog sa ma ajutati. Acum ceva timp imi place de o fata cu 2 ani mai mare decat mine si am incercat foarte mult timp sa o cuceresc si atunci cand reusisem eu neintelegand semnele trimise de ea m-am "bagat" cu prietena ce mai buna surorii ei. Dupa cateva luni am aflat de la una din cele mai bune prietene a fetei pe care am incercat sa o cuceresc atata timp ca aceasta inca ma place si ca a fost foarte dezamagita atunci cand eu m-am " bagat " cu prietena cea mai buna surorii ei. Cand am aflat asta eu m-am despartit de prietena cea mai buna a surorii ei si am incercat sa ii recastig increderea si sa o fac sa ma ierte pentru greseala facuta pentru a fi impreuna. Ea a dat semne ca ma iarta dar dupa ceva timp a inceput sa ma evite si acum are alt prieten si as dori sa aflu daca inca ma mai place. Cum fac asta? Va rog sa nu raspundeti in batjocura

3 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Nu-ti rasp in batjocura,dar nah chiar daca ai crede ca te faci de rusine,dc nu incerci s-o suni si sa vb toate chestiile astea cu ea!
sa-i sp cat ai incercat sa fi cu ea,ca ai lasat-o p cealalta pentru ea!
vb cu ea! nu ai nimic d pierdut,eventual d castigat!
stai linistit, chiar daca iti va sp ca nu simte nimic pentru tine tot s va gandi la ceea c i-ai sp, tot s va gandi la tine!
succes!

| clovnul a răspuns:

Poti dezbate subiectul asta cu ea din gluma in gluma. ce faci frumoaso? am vazut o poza cu tine ce frumos iti sta satena.big grin aaa. te-ai facut satena pentru noul tau prieten. pe mine m-ai uitat deja.big grin. chestii de genu.winking depinde cat de glumeata e. daca vezi ca se supara din ce in ce mai tare.ii spui si thu ca glumeai si cautzi o metoda mai bunawinking succesbig grin sper sa tina

| Cody_2807 explică:

IloveMe am incercat deja asta dar imediat dupa despartirea de cea mai buna surorii sale cu care din pacate era si ea prietena si a spus sa mai treaca ceva timp.