| iulytommo a întrebat:

Am fost cu un baiat care a plecat in America pentru 3 luni, iar cand s-a intors nu mai era acelasi s-a schimbat mult asa ca ne-am despartit. De ceva vreme am aflat ca uineia dintre cele mai bune prietena ale mele ii place de el. Am incercat sa ma impac cu ideea dar problema este ca inca imi mai place de el. Ce ar trebui sa fac ca sa aflu daca si lui ii mai place de mine?

Răspuns Câştigător
| MiKeLla14 a răspuns:

Iuly,eu as zice sa-l lasi in pace,caci daca te iubea si tinea la tine te cauta,nu durau cateva zile si te cauta sigur.
Daca nu te-a cautat,e clar ca il doare in fund. Dar, de obicei baietii isi dau mai greu seama de unele greseli, si cand isi dau seama incearca sa remedieze cumva. Poate el isi va da seama dupa ce va fi cu mai multe fete, si isi va da seama ca tu esti potrivita si ca el te iubeste. Asa ca tu stai cuminte, si asteapta doar..Nu il cauta pentru ca este posibil si sa rada de tine, si te vei simti naspa. Alegerea ta, iti urez noroc! happy

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu mai face nimic pentru ca daca tipul te mai placea sigur te cauta

| sabin89 a răspuns:

Poti sa-l intrebi direct: Mai Gheorghe, ma mai iubesti?

| IloveME a răspuns:

De vreme ce s-a intors schimbat inseamna ca nu te mai place! daca ii placea de tine nu te lasa sa pleci, lupta pentru tine si fericirea voastra! dar totusi poti incerca sa vorbesti cu el pe mass, facebook sau prin mesaje vezi daca iti raspunde, vezi ce spune!
Daca decide sa aiba o relatie cu prietena ta cea mai buna nu trebuie sa te bagi, tu faci parte din trecut!

| ginadr a răspuns:

Eu zic sa il lasi in pace nu merita sa te mai tii dupa el daca el nu te cauta nu o face nici tuwinking

| BeAndreea a răspuns:

Uita-l.pur si simplu! Daca te iubea, nu te lasa sa pleciwinking