| georgiana900 a întrebat:

Va rog spuneti-mi cum as putea sa ii fac rau sau il ranesc prin fapte pe un baiat pe care l-am ajutat de fiecare data si a fost alaturi de el mereu, iar el acum, cel putin in ultimul timp, numai ma ia la misto si face glume proaste pe seama mea sau incearca sa ma enerveze si sa ma tachineze. Va rog va rog mult si scuzati categoria! Dau funda. :*

Răspuns Câştigător
| St3luta a răspuns:

Stii...indiferenta doare cel mai tare.
nu-i mai raspunde, cel mai destept cedeaza primul!
arata-i ca nu te intimideaza si daca iti vorbeste urat decat se face de ras!
fundita?:X

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pui pe alt tip sau o gasca de indivizi sa-l i-a la p.a (ma refer la bataie) si asa incaseaza tot raul pe care ti l-a facut.

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Nu are rost sa te cobori la nivelul sau pentru ca ii arati ca iti pasa.Lasa-l in pace, bine daca te tachineaza poate te place, nu stiu.Razbunarea e arma prostului.Lasa-l ca tot el vorbeste singur. Funda.

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Razbunarea arma prostuluiwinking

| bebelotz a răspuns:

Buna. Mai Georgiana cum sa-ti zic eu, din cate imi spui tu tipul este f nerecunoscator fata de fata care i-a fost alaturi ( adica tu). Asa bun, dupa parerea mea astfel de oameni sunt niste "gunoaie" pentru ca uita de unde au plecat si de dau mari tari. Imi place ca totusi tu vrei sa-i dai o lectie(pentru ca merita una). Eu in locul tau cand am fii in public si ar face misto de mine l-as scuipa in fata (daca nu mi-ar fi frica de el) mda bine stiu ca se zice ca numai tiganii scuipa dar ce si ce daca, daca tipul trebuie umilit asta e cea mai buna umilinta; si mai apoi i-as reprosa cate am facut eu pentru el (adica tu) si el acum ce-mi face...i-as intoarce spatele si as pleca. Numai asa se va simti penibil si ar realiza cat de prost e. Succes! Funda? big grin

| Fabulous a răspuns:

Indiferenta...asta e cea mai buna arma.Tu suferi din cauza ca el te-a ranit,dar ranindu-l pe el nu-ti vindeci propria rana,in schimb daca il tratezi cu indiferenta, sa-r putea intampla multe lucruri bune.El s-ar putea sa-si dea seama cat de tare a gresit, tu ai putea sa-l uiti si mai ales te-ai simti o invingatoare