| Whittyfluffy a întrebat:

Va rog, va implor din suflet ajutati-ma si pe mine la o chestie va rog mult sad sad Am o problema este vorba de un baiat de 19 ani (pr meu) si stau k el de vreo 9 luni si se comporta foarte aiurea adica imi promite ca ne vedem si nu ne vedem si c'am atat dar nu de acum asa face mereu si cand ii zic dc nu a vnt sa ne vedem a fost ocupat k job'ul (are un job destul de stresant)Dar mai am nevoie si de el eu vreau sa-l vad mie se face dor de elsad Acum nu stiu nu e posibil sa ma insele pentru ca il verific zilnic cand vorbesc cu el si imi spune ce face! Dar a intervenit un baiat care vrea sa fie k mine si face tot posibilul sa ma desp eu de el.Si de azi am aflat trebuie asta! Si pr meu a zis ieri k ma suna k a avut trebuie si nu ma mai sunat! Ce pot sa fac? Nu vreau sa ma desp de el ink tin la el dar nu'mi place cum ace cu minecrying(cryingsadPrietenele toate ma sfatuiesc sa ma desp de el sadDar ele nu stiu cum e cand chiar pui suflet la cineva!cryingsad

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate e chiar ocupat cu jobul si are putin timp dar totusi discuta cu el si spune-i ce nu iti convine

| Ea12345 a răspuns:

Scumpa mea, viata e asa frumoasa sa te rezumi la un singur baiat la varsta ta!
CHiar daca il iubesti, pune in balanta raul pe care ti-l provoaca si fericirea pe care ti-o ofera.Doa tu esti in masura sa-ti raspunzi.

Eu nu-ti voi spune sa te desparti de el sau nu, iti urez doar multa bafta in alegerea facuta. Asculta-ti inima!

| neutrino a răspuns:

Obisnuieste-te ca o relatie are si sfarsit, dupa care urmeaza alte relatii. Relatia ta actuala este total aiurea.

| December a răspuns:

In primul rand scrie si tu mai corect. Ca ai scris groaznic.Sincer!
La 16 ani e cam devreme sa stai cu cineva. Parerea mea. Daca el nu are timp de tine mai deloc e nasol. Prietenele tale nu te sfatuiesc chiar de rau acumwinking. Dar tu stii cel mai bine daca-ti convine sa stai in situatia asta.

| Aranida a răspuns:

Parerea mea umila este sa lasi baietii deoparte si sa faci cunostiinta cu gramatica limbii romane.

| Tinaa_Kryss_1995 a răspuns:

Eu zic sa i-ei o pauza si sa iti vezi de liceu si nu dispera ca mai sunt baieti in lumewinking eu am 15 si nu sunt cu nimeni happy sper ca te-am ajutat!