| marisha96 a întrebat:

Am si eu o chestie, m-am intilnit o perioada cu un baiat care imi zicea ca tine foarte mult la mine, desi citeodata uita sa ma sune sau ceva de genul asta, fiindca era la distractii cu prietenii sau posibil si cu prietenele(nu am de unde sa stiu), iar pina la urma ne-am despartit.El a fost cel care a zis ca nu putem fi impreuna, ca e prea ocupat si vrea ca mii sa imi fie mai bine. Dupa acel caz o perioada nu prea am vorbit, dar in ultiml timp ma suna, dorea sa ne vedem, dar totusi nu ne-am vazut iarasi din aceeasi cauza ca e prea ocupat, ieri chiar m-a sunat si mi-a propus sa fiu din nou prietena lui, imi zice ca ma ibeste si tine foarte mult la mine, nu stiu ce sa cred despre el, care sunt motivele ca vrea sa fim impreuna. Voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Probabil ca el a incercat sa gaseasca ceva mai bun, dar a dat gres. Pana va reusi, se multumeste sa fie din cand in cand cu tine, facand uz de minciunele clasice.

| marisha96 explică (pentru neutrino):

Foarte mult posibil insa nu stiu de ce vreau sa-l cred xD desi sunt constienta ca e doar un joc

Răspuns utilizator avertizat
| buburuza2007 a răspuns:

Daca el te-a trimis la plimbare nu cred ac mai ai nevoie de vreo dovada ca sa nu te impaci cu el,dar decizia iti apartine(daca vrei sa faca ce vrea din tine)ar trebui sa-l trimiti si tu la plimbare cum te-a trimis si el pe tine, si sa-i spui ca a avut dreptate, chiar meriti ceva mai bun, eu asta i-as face, mult succes

| BndVictoria a răspuns:

Eu iti recomand sa nu te impaci cu el.Te foloseste.Cand aia nu mai e buna, se intoarce la tine.Esti roata de rezerva pentru el.Nu fa asta, vei pica de proasta.