| vladinhoVLADUTZ a întrebat:

Va salut.Am o curiozitate.Eu si cu prietena mea am fost intr-o seara in parc si eram numai noi doi in zona acea pentru ca era foarte tarziu.Am inceput sa ne sarutam si sa ne atingem iar ea a inceput sa se excite ma muscat de gat de buze eu la randul meu o sarutam pe gat imi bagam mainile pe sub hainele ei si cu acceptul ei i-am desfacut sutienul si o sarutam pe sani si tot o mangaiam pe spate pe sani etc.Chestia asta a tinut destul de mult iar ea era foarte excitata si la un moment dat m-a intrebat daca pot sa o astept un an doi ca sa se culce cu mine si am zis ca da si dupa m-a intrebat daca pot sa ma abtin atata timp.Si acum eu sunt curios de ce a pus acea intrebare? De ce ar vrea doar peste un an doi sa se culce cu mine? Ar putea sa fie si de frica parintilor? Vrea sa va spun ca eu nu i-am propus niciodata sa se culce cu mine si nici nu aveam de gand acest lucru.Eu am 17 ani si ea 16, poate varsta va ajuta sa ma lamuriti mai usor.Multumesc mult.

11 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Da vrea sa faca 18 ani sau sa fie sigura ca dupa ce te culci cu ea nu te desparti de eahappy

| MMihai a răspuns:

Ce era așa greu de priceput?
Rațiunea o îndeamnă să își înceapă viața sexuală, după 18 ani, iar tu o excitai prea tare la 16.

| MMihai a răspuns:

Ce era așa greu de priceput?
Rațiunea o îndeamnă să își înceapă viața sexuală, după 18 ani, iar tu o excitai prea tare / prea mult la 16.

| liviu42 a răspuns:

Sunteti inca minori ce nu intelegi? Fata vrea sa ajunga majora si ti se va darui.

| zippit a răspuns:

Femeile au nevoie de un timp pentru a fii pregatite pentru acest pas care e enorm pentru noi, a vrut sa astepte pentru a fii sigura ca e pregatita dar la fel de bine poate fii din cauza parintilor.

| ana_2324 a răspuns:

Pai tu zici ca nu i-ai propus sa faca sex cu tine dar cea ce ai facut in parc (adic va sarutati va atingeati!)daci ce sa creada decat ca si tu vrei si ti-a pus aceasta intrebare deorece ea probabil ca vrea sa o faca dar numai cand va avea 18 ani!

| IustinaC a răspuns:

Poate si de frica parintilor, poate ea considera ca are o virsa prea mica pentru sex

| albina a răspuns:

Vrea sa aiba 18 ani. si-a promis ca pana la majorat nu va face sex si incearca sa se tina de cuvant. Nu o forta si daca e excitata si doreste sa faceti sex aminteste-i ce a spus. Va ramane uimita de gestul tau si va tine si mai mult la tine. Suntet amandoi destul de tineri...

| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

S-a informat si acum stie ca corpul ei nu este extraordinar de pregatit pentru pasul acesta. In concluzie mai asteapta fiindca dupa cum a spus si @arvinte va tine mai mult la tine.

| MissBieberEmonela a răspuns:

Poate ca nu e pregatita si vrea sa isi inceapa viata sexoala la 18 ani

| anonim4ever a răspuns:

Buna... Probabil prietena ta se va simtii pregatita pese 1 -2 ani.