| Denis123456 a întrebat:

Va salut TPU,de ceva vreme iubita mea abate spre subiectul sexului,eu de rusine incerc sa evit subiectul,va rog, imi putetu spune niste pozitii sexuale pentru penis curbat spre stanga macar doua va rog

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cum adica penis curbat spre stanga chiar nu imi pot imagina, fa sex cu ea simplu

| Denis123456 explică (pentru RAY):

E curbat boss, nu am cum sa fac asa usor ca in filmele porno

| mihai69 a răspuns:

Io știu doar pentru vagin strâmbat spre dreapta...

| Denis123456 explică (pentru mihai69):

Ce buna gluma

| mihai69 a răspuns (pentru Denis123456):

Nu-i așa?!? happy
Acum vestea bună (văd că au mai spus-o și alții): NU există așa ceva! O bagi și gata, se potrivește în vagin fără efort.

| PersonajFictiv a răspuns:

Fugi ma de aici.
Daca vrea ***, da-i ***.
Cand o fwti pe la spate de exemplu, stai si tu in asa fel incat sa intre drept laughing

| Otto19 a răspuns:

Cauta pe google e plin de asa ceva!

| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

Daca o luam după procente nu cred ca 30% din populația masculină au penisurile drepte laughing am meu este indreptat spre dreapta si cred ca se trage din cauza pozitiei in care a stat in chiloti de cand eram copil

| PIPER23 a răspuns:

Nu exista pozitii anume pentru penisurile curbate. Fii fara griji!