| Jameson a întrebat:

Va-ti inselat iubita?

Răspuns Câştigător
| anonimu35 a răspuns:

Hei vorbeste in numele iubitului tau nu mi-am inselat-o nici o data pentru ca sunt cu ea de cand aveam 12 ani iar acum am 17 ani si tot santem impreuna si nu am inselat-o pentru ca a stiut sa imi puna botnita sa nu umblu dupa alta si nici nu as vrea sa o insel pentru ca ador cand ma suna si imi zice te iubesc iubi sunt innebunit cand imi zice asa.

4 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Baietii numai acest lucru stiu sa faca...sunt niste nesimtiti. daca vrei sa fii la fel ca toti, inseal-o si tu, ca doar esti smecher.o sa regreti mai tarziu!

| Ronnix a răspuns:

Daca ea spune ca nu am inselat-o, eu de ce sa o contrazic?

| TotEu1993 a răspuns:

Doar pentru 1 orasadapoi mi-am dat seama ca nu ma simt bine stiind k o o insel, am renuntat la cealalta fata(stia ca am iubita). chiar mi.a parut raw apoi

| Frankyy a răspuns:

Ceva normal.