| consilierindragoste a întrebat:

Va-ti intrebat vreodata ce este dragostea pentru voi? Raspunsul la aceasta intrebare o voi da doar in privat.

8 răspunsuri:
| DenisaAbdn a răspuns:

Mi-e foame de dragoste, dar sunt la dieta. O sa-ti raspund totusi.
E relatia pe care ea o incepe cu ochii pe jumatate inchisi, cu fluturasi in stomac si clopotei in suflet, in timp ce pentru el e satisfactie maxima cu implicare minima, care se transforma treptat, in relatia in care ea ii suporta mirosul de tigara, iar el ii suporta parul ciufulit, masca de argila de pe fata si feliile de castraveti de pe ochi.
"Iubiti-va " mult!

| DenisaAbdn a răspuns:

Esti foarte departe de adevar, am cunoscut si "raiul"dragostei, intr-o relatie lunga si frumoasa si care s-a finalizat din cauza distantei. Nu dau mai multe amanunte.
Nu am o parere rea despre relatia de cuplu si nu am nevoie sa ma consult cu cineva inainte de a ma implica intr-o relatie pentru ca stiu exact ce vreau, ce asteptari am si ce m-ar face fericita intr-o relatie. Deci nu sunt un "caz" de consiliat. Sac, sac.

| dreamygirl a răspuns:

De cele mai multe ori, sensul vietii... Uneori insa, singurul motiv pentru care iti doresti sa dispari, si simti ca nimic nu are rost...

| consilierindragoste explică:

Pentru ducess; draga ducess se pare ca pe tine dragostea tea purtat doar in adancurile iadului si ti=ai facut o parere foarte rea despre relatia de cuplu ai icercat vreodata sa te consulti cu cineva inainte de a te implica intr-o relatie sau macar sa stai sa te documentezi despre evolutia unui cuplu poate ca asa ai fi avut putin norc. sti cum se spune ca sa ai noroc trebuie sa stii! asta e doar o parere nu o afirmatie si nu implica utilizatorul in acest raspuns!

| cryss_6160 a răspuns:

Pentru mine acum e cel mai rau lucrucrying...chiar daca la inceput a fost frumos happy Pentru tine ce e dragostea?

| Sandy_2698 a răspuns:

Pentru mine, dragostea e motivul pentru care respir happy.

| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a răspuns:

Pana acum credeam ca e ceva foarte frumos care te ridica pana in varful dealului dar in acelasi timp te poate dobora dintr-o singura lovitura.

| karina_5950 a răspuns:

Acum nu stiu daca exista pentru mine cuvantul dragoste.in experienta mea de viata nu am gasit raspunsul la intrebarea asta.nu stiu ce este fiindca nu am simtit dragoste din partea nimanui