| trance04 a întrebat:

Sal TPU. Intrebare dedicata in special femeilor. Ati avut vreodata un amant si de ce? raspunsul poate fii si in privat, cel mai bun are fundawinking

8 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

De ce în privat? A, tu ești gigolo?

| trance04 explică (pentru h3r):

Nu sunt asa ceva si nici nu imi doresc dar poate cineva nu doreste sa spuna aici. Eu am adresat o intrebare daca nu doresti sa spui o parere poate ajuti pe altcineva cu un raspuns corescwinking

| Mirke a răspuns (pentru h3r):

Amantul cauta infidele pentru adulter.

| h3r a răspuns (pentru trance04):

Atunci ce te interesează pe tine? Crezi că cineva nu mai poate de tine încât să-ți spună în privat că a înșelat?
Corect, cine vrea spune aici. Și atât.

| h3r a răspuns (pentru Mirke):

Doar că e mai subtil el așa.

| Ichnat a răspuns:

Ai beneficiile unui sot dar fara SPALAT CHILOTI!

| Mirke a răspuns (pentru Ichnat):

Mai spala cineva chiloti manual in ziua de azi? nu s-a inventat masina de spalat? ala numesti tu spalat? pai du-te la rau sa vezi cum e.

| Ichnat a răspuns (pentru Mirke):

Bine atunci te chem pe tine sa-i bagi in masina de spalat laughing