| tdci a întrebat:

Va-ti sarutat vreodata cu cineva care a avut in acel moment gura urat mirositoare? rolling on the floor intreb si eu ca m-am plictisit.

Cum a fost?

6 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

DA.ii mirosea gura a usturoirolling on the floornu i-am zis nimic ca eram impreuna atunci si m`am gandit ca se suparalaughingdar a fost cam naspa x_x

Răspuns utilizator avertizat
| sL0boz a răspuns:

laughingUn prieten laughingam fost in oras la pizza (fara prietena lui ) si a mancat pizza cu ceapa si nu avea guma, si trebuia sa se intanleasca cu iubitasa laughing si eu mai aveam 2 gume si le-am luat eu pe ambele ca ciobanu, si numai aveam bani laughing si cand sa intanlit cu prietena lui, ii zicea ca ii este rau si ca ar vrea sa plece acasa (trebuia sa mergem la film ) si s-a dus acasa, noi ne-am dus la film, dupa care ma suna si ma intreaba laughing cat a trecut din film ca vine si el laughing si a venit... penala faza laughing

Răspuns utilizator avertizat
| ANDREI123_1263 a răspuns:

Nu in viata mea daca as simti asa ceva ar scrie pe ea verde cat e ea de dulce sau de fata frumoasa. hai cu FUNDA merci

| Didiiiiiii a răspuns:

Cea mai stupida intrebare!