| anca88 a întrebat:

Vad multi care nu prea stiu despre viata sexuala! ce ar fi sa ne unim si sa invatam pe incepatori? sunt multi copii care vad ca parintii le ascund multe lucruri si nu stiu de unde sa inceapa.ce ziceti? cu ce incepem?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ce să înveți o fată de 12-13 ani?
Care este treaba cu intrarea?
Ori pe unul de 10 ani care ține morțiș că o are lungă de nu știu câți centimetri și că vrea să facă sex?
La vârsta lor viața sexuală este mult prea matură ca să o și înțeleagă!
Ei trec direct la fapte, presărate pe aici și pe acolo cu restul tacâmului și o dau în bâlbâială apoi, află mama, mă omoară tata, etc!
Oare la vârsta lor nu mai au alte preocupări care să le dezvolte gândirea, să aprofundeze noul ca apoi la majorat să aibă informații despre sex?
Pa, pa.

| Madsss a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Exact...

| kynet a răspuns (pentru Legiuitoarea):

laughing wow... am vrut sa explic in principiu acelasi lucru doar ca tu ai facut-o intr-o maniera frumoasa... eu as fi inceput cu : "Ba ce *** e in neregula cu tine?"

| anca88 explică:

In fine am inteles numai bine...nu era pentru mine