| xBELLAx a întrebat:

Vad prin filme sau si in realitate ca toate fetele au sanii rotunzi, fie mari sau mici.Eu ii am medii dar nu sunt rotunzi decat atunci cand port sutien, ei au o forma conica si ma cam deranjeaza asta.Baietilor le place si tipul asta de sani?

Răspuns Câştigător
| EdyJm3k3ru a răspuns:

Sunt sani? ce altceva mai vrei? normal ca le place!laughing

19 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,

Băieților le plac orice tip de sâni. Dezbracă-te și cad pe jos în fața ta. Glumesc. Stai liniștită, toate fetele sunt diferite și în același timp deosebite în felul lor.

| Niceguy2019 a răspuns (pentru Rayyy):

Unii daca vad pasarica aproape ca uita de sanii si nu stiu cum sa se "mufeze" mai repede cu gura acolo si apoi restul. happy

| porto89 a răspuns:

Daca ii trimiti poza lu seby sa mi trimiti si mie ca e altceva cand ai mai multe pareriwinking

| xBELLAx explică (pentru porto89):

Nu trimit laughing voiam doar o parere, fara sa dau ''dovezi''

| porto89 a răspuns:

Bella? sincer acum mie imi plac fetele dragute. sanii sunt cam pe ultimul loc. plus ca din ce zici u nu ai deloc niste sani urati. asa ca stai calm pasarica :*

| virusake a răspuns:

Si daca toti raspundem ca nu ne plac sanii de tipul asta, ce faci? happy

| xBELLAx explică (pentru virusake):

Nu toti sunt la fel thinking

| RS4 a răspuns:

Si celelalte fete nu doar cand poarta sutien ii au rotunzi? sutienul apasa, strange! uita-te la ele cand nu poarta sutien, ca sa poti face o comparatie!

| xBELLAx explică (pentru RS4):

Ma refeream la ele cand sunt dezbracate happy

| Seby90 a răspuns:

Trimite-mi o poza si iti zic dupa daca ne place, deal?

| xBELLAx explică (pentru Seby90):

Nu am poze in ipostaze din astea.

| Seby90 a răspuns (pentru xBELLAx):

Pai poti sa faci sad.

Hai ma, nu vrei o parere genuine?

| xBELLAx explică (pentru Seby90):

Prefer sa nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice e natural si nu deranjeaza prea mult la ochi, ne place.asa ca poti sa stai linistita.

| Keith a răspuns:

Nu inteleg de ce puneti toate fetele atat de mare accent pe sani cine va place va place asa cum sunteti pe bune acum.Eu am sanii mici dar nu ma simt complexata de lucrul asta sa stii iar forma nici atat nu ma intereseaza.

| alexclaudiu2003 a răspuns:

Mie imi place sa ma infrupt cu pofta si din mere si din pere, conteaza cat de crude sunt, cele trecute de 30 ani sunt prea coapte happy

| Manuellllaa a răspuns:

Draga xBELLAx, sanii tai sunt asa pentru ca nu sunt siliconati precum cele de la televizor si cele din realitate ii au asa pentru ca: sanii sunt in forma de mar adica cei rotunzi si in forma de para tu din cate spui sunt in forma de para, nu trebuie sa te preocupe chestia asta, ce sani prefera baietii, daca vei gasi baiatul potrivit te va accepta cu orice tip de sani crede-ma.Deciiii,te-am pupat:*

| 8imal a răspuns:

Da le place!

| Honey99 a răspuns:

Sanii rotunzi inseamna sani lasati, cazuti, intinsi,"folositi".Mai frumosi sunt sanii cu forma conica. Bine...eu sunt mica, dar dupa mine aia sunt mai draguti happy Funda?