| Întrebdetoateee a întrebat:

Bună, știe cineva ce sutien să port ca sa se vada cand port o bluza mulata ca am sâni? Adica sa se vada știți forma sutienului ieșită cu mult în fața ca si cand am sanii mari chiar daca nu-i am. Stie cineva ce fel de sutien sa port?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La doar 15 anisori, de ce-ti trebuie sa arati ca ai avea sanii mari? Care-i intentia?
Iesi la agatat barbati?

| Întrebdetoateee explică (pentru Violleta2022):

Nu e treaba ta happy am întrebat altcevahappy

| Violleta2022 a răspuns (pentru Întrebdetoateee):

Mai copilas, inca nu ne tragem de sireturi, ca ti-as putea fii mama sau bunica. Fii respectuoasa ca ti se poate bloca imediat contul!

La ce-ti trebuie sa porti sutiene mari la 15 anisori?
Parintii nu vad ce intentii ai?
Nici macar pic de rusine, fata de parintii tai nu ai?

| Întrebdetoateee explică (pentru Violleta2022):

Eu ti-am zis frumos tu vad... cauți ceartă

| Violleta2022 a răspuns:

Rusine parintilor care nu te-au educat! Rusine sa le fie, sa creasca un asemenea curvulita la usa, care la 15 ani vrea sa se prostitueze!

| Fatamuntilor a răspuns:

Adica vrei sa para sanii mai mari decat ii ai?
de ce? sa atragi privirile baietilor (de obicei mai mari )? Nu e bine! Deloc!
Ai tot timpul din lume sa iti etalezi sanii celui care merita.Dar trebuie sa mai treaca cativa anisori.
Cu privire la intrebarea ta, vorbeste cu mama ta.Este in cea mai in masura sa te sfatuiasca in privinta masurilor la sutien.Si de ce nu e. bine sa iti pui cu masuri mai mari

| Fatamuntilor a răspuns:

Limbaj de domnisoara.
putinele cuvinte NU sunt injuraturi/ jigniri sunt scrise gresit.
Nimeni nu e obligat sa iti dea raspunsul pe care tu il astepti.Sau sa iti dea dreaptate de dragul funditei(populara in randul adolescentilor)

| 1997onur a răspuns:

Vezi ca alea de pe variantă au toate modele țile da și asa fără bani.