| anonimathebest a întrebat:

Daca port 34 B la sutien (88 cm in partea plina a bustului si75 cm sub sani)la 11 ani jumate ai mei am sanii prea mari? Aprop.eu nu port sutien decat la sport si la petreceri si atunci cand nu se aseaza bine o bluza.

Răspuns Câştigător
| kikita99 a răspuns:

Nu este nimic anormal, deoarece in ziua de azi la 14 ani ai niste forme pe care trebuia sa le ai pe la 18. Asa ca nu-ti fa probleme pentru ca nu esti un caz special chiar daca nu ai colege care sunt ca tine.

2 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Mmm.nu prea mă pricep la măsuri la sutiene sau aşa ceva dar cred că ar trebui totuşi să te bucuri dacă eşti mai dezvoltată. Adică, ai văzut o grămadă de fete de la 13 până la 18 ani care se plâng că nu se mai dezvoltă sau că au sânii prea mici.
Deci, unde este motivul de îngrijorare aici?

| CrazySoursD a răspuns:

Cam ii ai mari.dar ce vina ai tu?