| Marius925990 a întrebat:

Vaginul unei virgine este foarte stramt si ofera o placere sporita partenerului la primele contacte?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Atat sexul de dezvirginare cat si cele imediat urmatoare, ofera mai degraba un sentiment de cazna/supliciu, de suferinta fizica, o stare de incordare/ingijorare, si nicidecum de placere si cu atat mai putin de satisfactia oferita de un sex de calitate. Poate fi cea mai groaznica si neplacuta amintire din viata unora. big grin

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vaginul oricarei femei, indiferent ca-i virgina ori nu, ofera placere tot timpul partenerului, pentru ca-i prevazut cu muschi care se contracta si dilata in timpul sexului si provoaca placere pentru ambii parteneri de sex.

Daca baiatul are un penis mic si subtire, placerea este diminuata considerabila, iar fata ramane nesatisfacuta.
Ma indoiesc ca baiatul ar putea simtii o placere sporita cand face sex cu o virgina, mai ales ca fata simte durere si este stresata de penetrare, durere samd.

| Mak99 a răspuns (pentru Violleta2022):

Repede te-ai referit la baietii cu p.a mica, dar de femeile cu p...a piscina, nu zici nimic?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mak99):

Poate ar trebui sa studiezi putin functiile aparatului reproducator feminin, ca sa intelegi ce se intampla la fete, cum vaginul se contracta si dilata in timpul actului sexual, cum se umezeste in functie de gradul de excitare, si cum se produce ejacularea feminina.

Uite aici, ca sa te documentezi:
http://www.csid.ro/sex/sexualitate/si-femeile-ejaculeaza-3641170/

| Mak99 a răspuns (pentru Violleta2022):

Daca pentru mine era raspunsul, nu merci nu am nevoie sa citesc nicaieri, ma refeream strict la femeile in care penisul normal si nu numai parca sta ca o scobitoare-n cana, daca ma-ntelegi...Da sunt si asa ceva... happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mak99):

Atunci, este vorba de un penis extrem de subtire!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mak99):

In principiu, vaginul femeii se dilata dupa masura penisului care este introdus, nu se largeste decat la batranete, cand femeia pierde elasticitatea vaginala, dar asta se intampla dupa 60 de ani.
Perceptia de vagin larg este din cauza umezirii lui, care face ca pensiul sa culiseze foarte-foarte usor, aproape nesimtind peretii vaginului, dar lucrul asta este perfect normal la o femeie sanatoasa si normala.

| Mak99 a răspuns (pentru Violleta2022):

De unde pana mea le citezi,"gogu" asta.....lasa teoria si treci la practica, ca nu prea esti tu cu asta... happy

| mihai69 a răspuns:

Nu neapărat - sunt și vagine care, deși virgine, permit pătrunderea unor organe deosebit de mari. Vorbim despre un manșon musculos, care se poate relaxa sau contracta la comandă și „diametrul" se reglează practic de la sine. E drept, o virgină încă nu știe să facă asta foarte bine, mai ales dacă nu s-a masturbat înainte intravaginal. Dar există și excepții.

| Emilian65 a răspuns:

Vaginul unei virgine ofera placere partenerului tot timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doctorul Kegel, fie-i tarana usoara, ne.a invatat cum putem ramane stramte, asemeni virginelor, pana la 70 ani.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

E ca si cum ai spune despre Casa Poporului ca are intrarea stramta cand, in realitate, tu tii usile intredeschise...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sirul indian, preferatul meu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vrut sa fac o gluma cu tigani aliniati, dupa care mi-am amintit unde suntem. Si am vrut sa o fac si mai tare... Ma duc sa ma spal pe fata, sa nu pleci!