| Adrian1997 a întrebat:

Vaii lume ce am patit! Am uitat calculatorul deschis si mi a citit mama intrebarile ce le am pus pe TPU si vrea sa ma duca la un psihiatru, au discutat cu mine si au spus ca nu sunt normal.Sunt pedepsit o luna de zile nu mai pot sa ies din casa, pe langa bataia pe care am luat-o! Chiar imi pare rau acum ca am pus intrebarile pe TPUcrying((

12 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Are dreptate mama ta, dar o luna in casa nu e pedeapsa corecta, trebuiau sa te tina afara din casa.In casa ai acces la calculator, de unde ti se trage tot necazul...M-am uitat la intrebarile tale si pot sa-ti spun un singur lucru. Orice ai face sau spune, ai grija intotdeauna sa nu-ti para rau.Trage linie si incepe de la capat,fii mai matur, mai serios si, gandeste inainte sa faci sau sa spui ceva.Ca sa nu-ti mai para rau niciodata! Mult noroc!

| CoquineNoire a răspuns:

Sa nu'ti para rau, totul se intampla cu un scop

| Anet a răspuns:

Pai sincer chiar ar trebui sa vorbesti cu o persoana de specialitate, nu stiu daca e necesar un psihiatru dar un psiholog eu zic ca e necesar fiindca imi dai impresia ca esti un copil cu probleme, poti sa mergi la cel de la scoala ca ziceai ca nu ai bani sa platesti un psihologhappy. Bucurate ca ai scapat doar cu atat si fii mai atent de alta data ca poate ajungi sa dormi la boscheti peace sign

| Narcis2007 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine...si eu am patit ceva de genu da nu pe TPU, pana la urma i-am spus eu ceva si m-am scos

| Deny1333 a răspuns:

Aham, păi zi-le şi tu că erau puse la mişto. Dacă nu, eu chiar te sfătuiesc să mergi la un psiholog. Eşti... puţintel obsedat de sexualitate, dude.

| Deny1333 a răspuns:

Vorba lui "greece12", mai bine te ţinea afară din casă, să te înveţi minte!

| niki a răspuns:

Ti-am citit intrebarile si cred ca e normal ca mama ta sa se sperie din moment ce esti obsedat sexual de sora.dar eu cred ca sunt puse la misto, altfel nu mai erai tu pe net! potoleste-te! si ocupa-ti timpu cu altceva!

| pwp a răspuns:

Si eu am robleme cu mama...doamneee,as muri daca mi-ar citi intrebarile!

| dulcykaLy a răspuns:

Imi pare rau... dar altadata fii mai atent. si mai responsabil.

| pisy_9676 a răspuns:

Bine ca nu esi din casa mai rau cind iti interzicea sa folosesti si calculatorul

| Adrian1997 explică:

De ce va luati toti de mine ca am doar 14 ani? Acuma eu chiar nu mai stiu ce sa fac si cum sa ies din incurcatura astacrying(.

| LoseYourself a răspuns:

Sa te bata? kati ani ai?straight face spune'i ca erai inchis in tine si ca te-ai deschis pe TPU. daca nu-s e poate discuta cu parintii taiwinking. alte sfaturi?hee hee FuNdOi?love struck