| XxAlexandruxX a întrebat:

Vara asta o sa scot o fata la un suc dar ce ziceti sa o sarut din prima intalnire? va rog vreau sa fie multe pareri

5 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Mai este mult pana la varalaughing)pana atunci sigur ai sa iti schimbi parerea indiferent de ce iti vom spune noilaughing

| ProjectJackpot a răspuns:

Mda, dragut era sa zici ca in 2018 vei scoate o balerina la un suc.laughing
Lasand gluma a o parte, daca ea vrea,da! Daca esti prea timid si prea cuminte fata te lasa, crede-ma. Incearca s-o saruti cand sunteti la apogeul intanirii, intr-un moment foarte intens.Acum depinde si de fata, dar majoritatea cred ca ar accepta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoate-o maine la un suc si pana la vara poate-o saruti si tu.

| crazyblue a răspuns:

Vara, iarna, peste 2 ani, nu conteaza e aiurea sa saruti o fata de la prima intalnire.Ele chiar apreciaza faptul ca nu esti interesat numai de asta si ca aveti ce vorbi

| Robeert94 a răspuns:

Alex suntem in dembrie daca nu am dormit prea mult la pranz, de ce sa astepti pana la vara sa scoti o fata la "un suc "? nu exista o data anume cand trebuie sa saruti o fata, lasate pur si simplu purtat de val :* n`ai de ce sa te temi happy Fetele nu musca :*! multa bafta big hug si sarbatori fericite happy:*