| ddan821 a întrebat:

Vara pe sub pantalonii scurti eu nu port chiloti/boxeri.Deobicei mi se vede forma penisului prin pantaloni..sunt curios care este parerea fetelor care vad asta?

Răspuns Câştigător
| TheAnonimGuy a răspuns:

Esti fata?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

M-as gandi ca fie respectivul nu are pic de educatie, fie e cam prostanac si asta e singura cale pe care a gasit-o sa atraga atentia. Oricum ar fi, as evita barbatul care este atat de penibil in public. Daca ti-as fi prietena, ti-as atrage atentia ca te faci de ras

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai tu o parere prea buna despre tine... nu o ai asa mare sa se vada prin pantaloni. Oricum de prost gust

| Necunoscut112 a răspuns:

In sinea mea as rade. N-ai cum să iei în serios un astfel de bărbat.

| dragodana a răspuns:

Salut! Mare prostie ca nu porti lenjerie intima. Pielea penisului este fina si frecandu-se de pantaloni o iriti.Nu e bine.Nu as avea o parere foarte buna daca te-as vedea pe strada.As crede ca vrei sa ma ataci, sau ca nu ai fost satisfacut si ai plecat asa.

| Anna121 a răspuns:

Ca vrei sa atragi atentia.

| Adaline a răspuns:

Mi se pare de prost gust. Stai liniștit că o fată cât de cât cu capul pe umeri mai întâi se uită la fața ta si pe urmă află cât te duce capul.