| CristianVonagu a întrebat:

Buna seara TPU, problema mea este ca mi se vede forma penisului prin pantaloni, aici nu vorbesc despre o erectie si tin sa mentionez ca port pantaloni destul de largi, nu stramti, este normal?

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Poate te-ar ajuta sa porti niste boxeri. Oricum e posibil ca totul sa fie in mintea ta iar ceilalti sa nici nu observe detaliul asta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia-ți pantaloni și mai largi

| dullcat a răspuns:

Buna.Ce spui aici este extrem de subiectiv, prin urmare nu avem de unde sti care e realitatea.E destul de greu de crezut ca se vede chiar asa deranjant si ca, de fapt, nu e doar un complex al tau. Exista lenjerie din bumbac mai gros, exista blugi din material gros etc. deci solutii sunt.