| anonim_4396 a întrebat:

Cand port pantaloni scurti si pantaloni de trening se vede forma penisului si se vede ca o umflatura care este foarte vizibila si ma simt jenat de acest lucru. Am incercat sa-l pozitionez in multe feluri insa, ori nu ajuta cu nimic ori devin foarte inconfortabile. Ce as putea sa fac?!

6 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Lasa-l sa se vada, ca nu l-ai furat.big grin

| Alex007007 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Intrebarea mea este serioasa. O iau razna, simt ca toate persoanele de pe strada se uita la "umflatura" si ma simt foarte jenat.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Alex007007):

Si eu am raspuns in mod serios. De unde atata pudibonderie cand vine vorba de corpul nostru?

| Ara997 a răspuns (pentru Alex007007):

Toate persoanele de gen feminin?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Ara997):

Poate si cele de gen masculin.

| Adriana5 a răspuns:

Nu ar trebui să te incomodezi, simte-te liber, nu au toți intenția de a se uita la penisul tău.Dar totusi dacă te deranjează :
-Poartă pantaloni mai largi.
-mai există și lenjerie ce se asează bine pe corp si nu e atât de vizibilă problema.
( dar asta e ceva normal, în linii generale se provoacă o intrigă, femeilor le place acest lucru)... doar dacă nu ești plinuț... ( atunci ideea cu pantalonii largi e cea mai bună) sau renunță la pantalonii mulați. succes