| raisssa a întrebat:

Vi s-a intamplat sa aveti momente in care sa va simtiti iubit/a fara sa va spuna nimeni asta?big grin

8 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Nu

| Just a kid a răspuns:

Am doar omente cand simt ca nu ma iubeste nimeni desi mi se zice.invers slabe sanse laughing

| max_4494 a răspuns:

Da, si partea proasta era ca '' nu eram liber de sarcini''. Se poate intampla cand grupul tau de relatii este mai larg, cand prieteniile se dezvolta, uneori, mai mult decat ar trebui, cand apar afinitati cu terte persoane pe care le-ai neglijat, ies la iveala aiurea sau benefic pentru tine.Viata e complexa, ciudata si plina de surprize.Asa e testata fidelitatea, afectiunea, dragostea.ISPITA este mereu langa noi! Si provoaca al dracului de puternic!

| NinaY a răspuns:

Dahappy pur si simplu ma gandeam la persoana iubita si la faptul ca ma iubeste, sau la felul cum vorbeste, si e cam la fel ca si cum ar fi langa mine si m'ar lua in brate, mi'ar spune ca ma iubeste... day dreaming

| lilstar a răspuns:

Da, cand vad multi baieti ca ma privesclaughingma simt binelaughing si eu ma iubesc, altii dc nu ar face-o?laughing

| yoyo_7345 a răspuns:

Se poate intampla sa iti aminteste unele lucruri frumoase si sa iti zici *ce fain a fost*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu sunt ca iubitul meu ma iubeste, ma doreste foarte mult, mai ales cand facem dragoste simt ca ma iubeste, la cum ma strange in brate, la cum ma saruta, desi niciodata nu mi-a spus ca ma iubeste, si eu ma tot intreb asta de ce nu imi spune nimic, mi se pare un lucru ciudat, dar il accept, pentru ca il ador pe prietenul meu.

| DraCu_8496 a răspuns:

Da dc intrebi?smug