| PUeCIkCuSAniiMARIII a întrebat:

Vi s-a intamplat sa fi-ti vreodata cu un baiat mai scund decat voi? intrebare pentru fete...pleasee nu stiu mi se pare neobisnuit de obicei baietii mai mari decat fetele bine ca nu tin la aspect dar totusi ce vor zice ceilanti? apropo am 12 ani!

Răspuns Câştigător
| LoveNight a răspuns:

Da mi s-a intamplat de 2 ori.prietenul meu actual este mai scund cu cativa centimetrii decat mine si nu mi se pare rau deloc.Sincer @elenagodeanu88 ai niste idei foarte ciudate nu inteleg partea cu dezgustator dar sincer cand exista iubire nu mai sunt diferente de varsta, culoare, inaltime, sex, religie sau orice altceva. Daca tu simti ceva pentru el este foarte bine si eu zic sa fi cu el poate cine stie o sa fie chiar superhappy

5 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Nu mi s a intamplat vreodata sa fii fost cu un tip mai scund ca mine, dar adevarul este ca nu da bine.
As zice, chiar dezgustator!

| PUeCIkCuSAniiMARIII explică (pentru AIRIUS):

Asta nu prea ma ajuta sad

| ionutzul31 a răspuns:

Daca are "cariciul"mare, inaltimea tipului chiar nu mai conteaza laughing

| anonima222 a răspuns:

Sincera sa fiu.nici eu nu cred ca da prea bine.dar daca tu chiar il iubesti pe acel baiat, eu zic ca ai putea sa treci peste asta.pana la urma dragostea este cea mai imp! daca tu chiar il iubesti asta nu prea mai conteaza.bine acum, depinde si cam in cat consta diferenta asta.ca daca sunteti ceva gen stan si bran nu prea e oktongue si nu te lua dupa ce zice lumea.crede-ma, iti zic din proprie experienta ca nu merita:*

| nuaminspiratie a răspuns:

Da, mi s`a intamplat, ironia sortii ca era si cel mai bun prireten al meu, dar nu trebuie sa iti pese ce spun ceilalti daca il iubesti, dupa vei suferi tu dupa el, crede`ma trec prin asta, don`t worry! happy