| Yuyakee a întrebat:

Acum intrebare pentru fete: ati fi cu un baiat mai scund decat >voibig grin:?

24 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Nu.
Dar poti astepta sa intalnesti o fata mai mica decat tine, care sa se potriveasca si celorlalte cerinte ale tale.

| Psihologul a răspuns:

Acelasi raspuns.
Conteaza daca se comporta ok, daca e cum iti doresti nu ai de ce sa nu fii.
Conteaza CE SIMTI.

| SweetSecrets a răspuns:

Sincerhappy? Nu! Mi se pare un pic ciudat, consider ca intr-o relatie baiatul ar trebui sa faca mai inaltbatting eyelashes
Insa ce poti sa faci daca ti-a picat cu tronc si nu mai ai ce sa facihappy? Daca e cu 2-3 centimetrii mai scund decat tine nu iti mai iei tocuri si il mai pui si pe el sa faca baschet sau un sport care il va inalta:p
Ideea e ca diferenta de inaltime sa nu fie chiar evidenta, insa baiatul pe care il placi si este mai scund ar trebui sa meritelove struck

| Yuyakee explică (pentru SweetSecrets):

In multe dintre cazurile astea chiar daca baiatu face un sport: innot, basket, fotbal nu se poate inaltahappy

| BUBULINA a răspuns:

Crezi ca asta conteaza intr-o relatie? Prietenul meu este cat mine la inaltime, daca imi iau tocuri sunt mai inalta ca el. si mereu port tocuri, deci mereu sunt mai inalta ca el.la inceput ma deranja lucrul asta dar m-am obisnuit cu ideea si nu ma mai deranjeaza deloc, important e sa ne fie noua bine si nu ce spune lumea

| Rebecca009 a răspuns:

Nu conteaza inaltimea, ci lungimea!

| Yuyakee explică (pentru Rebecca009):

Daca pentru tine conteaza lungimea... e claar atuncihappy

| CadeamiarMaseaua a răspuns (pentru Rebecca009):

Interesant raspuns smug

| Lur656i a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ar artata naspa fata inalta baiat pitic
p. s. cred ca daca isi ia fata si tocuri baiatu ar trebui sa mearga cu scara dupa el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Ce-ar fi sa ma aplec sa il pup? God! Oribil!

| CityOfSatan a răspuns:

Eu am și stat, dragostea nu stă în înălțime dar te simți mai în largul tău dacă esti mai mică decît el.Indiferent de cum s-ar înțelege, un cuplu perfect nu ar putea fi format dintr-un băiat mai mic decît fata.

| TweetyRebeLa a răspuns:

Pentru ca eu nu port de obicei tocuri as putea zice ca da. Dar, cand as iesi undeva si mi-as lua niste tocuri nu cred ca ar veni binesad. Daca diferenta de inaltime e mica poate ca da, dar personal imi plac baietii mai inalti decat mine big grin

| xDeyaa a răspuns:

DA...

| CookieMonsterOo a răspuns:

Why not? ..Si mie imi place de un baiat mai scund decat mine tongue si nu e nicio problemaoh go on

| rozalia10 a răspuns:

Nu... pentru ca am arata urat... fata inalta iar el scund

| 9TraficantaDeIubire9 a răspuns:

Buna primul meu baiat a fost mai mic ca mine de inaltime laughing si evident ca l-am iubit si inca pot spune ca il iubesc iti dai seama primul baiat nu se uita niciodata si pur si simplu era o relatie normala doar ca nu ne tineam de mana atata tot big grin parerea mea e ca nu trebuie sa asculti ce spune lumea trebuie sa asculti ce spune inima ta prima data colegii mei cand au aflat au inceput sa rada dupa s-au obisnuit cu ideea ne-au sustinut in continuare deci nu am avut probleme

| Capsuna123 a răspuns:

Da eu as fii, mie imi place de un baiat mai mic de inaltime dar e f.simpatic si inocent, daca il iubesti cu adevarat, nu conteaza inaltimea

| Yuyakee explică (pentru Capsuna123):

Aia zic si euhee hee si atentlove struck

| Georgycool a răspuns:

Poate daca este de varsta mea

| Yuyakee explică (pentru Georgycool):

Si daca ar fi mai mare in ani decat tinebig grin?

| pisicutzacool a răspuns:

Da! Mie imi place de un baiat mai mic...si cred ca daca chiar este ceva intre 2 persoane se poate trece peste aceasta diferenta

| laramiky90 a răspuns:

Da.....pentru ca nu conteaza inaltimea ci ce este inte respectivi