| Crisstyanos a întrebat:

Vi s-a intamplat sa placeti pe cineva si viata si timpul sa nu va permita sa fiti cu acea persoana?

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da mi s a intamplat si am realizat tarziu ca intr-adevar nu se poate

| JoshuaNNN a răspuns:

Viata si timpul? Nu, asta nu mi s-a intamplat, ce mi s-a intamplat mie e ca n-am fost in stare sa actionez ca sa castig acea persoana.

| ValyCoolBoy a răspuns:

Sincer da, si singura metoda ca sa o uit a fost sa fiu impreuna cu alta fata...winking

| Ana_4223 a răspuns:

Nu mie nu mi s.a intamplat dar ar trebui sa iti faci timp pentru acea persoana daca chiar o placi foarte mult, bineinteles iti faci timp pentru acea persoana daca si persoana respectiva are un sentiment fata de tine, ca daca nu nici nu ai de ce sa iti faci timp.nu merita.

| Ana_4223 a răspuns:

Nu mie nu mi s.a intamplat dar ar trebui sa iti faci timp pentru acea persoana daca chiar o placi foarte mult, bineinteles iti faci timp pentru acea persoana daca si persoana respectiva are un sentiment fata de tine, ca daca nu nici nu ai de ce sa iti faci timp.nu merita

| petalouda a răspuns:

Cred ca tuturer ni se intampla asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Acum. Si nu imi permite viata, cea adevarata pentru ca exista cea virtuala, iar el exista doar in ea.

Răspuns utilizator avertizat
| andreeaemilia a răspuns:

Da, dar am acceptat situatia pana la urma pentru ca nu mai depindea de mine

| Crisstyanos explică:

Uite se pare ca nu am dat destule detalii... timpul nu-mi permite datorita scolii 7 ore pe zi si apoi imediat antrenament si termin foarte tarziu, iar ea deja pleaca pentru ca este de la tara si face naveta, iar viata nu-mi permite pentru ca eu la tara nu pot merge decat vinerea, sambata si duminica, iar persoanei aceia i se pare foarte putin timp

| 2k a răspuns:

Da, din pacate... iar cand a realizat acea persoana deja trecuse prea mult timp, iar viata a mers inainte. Suntem victimele propriilor noastre decizii happy

| Mihaela0011 a răspuns:

Da,s-a intamplat.Imi facusem chiar un plan in mintea mea, imi imaginam tot felul de intamplari care m-ar fi legat de el, dar asta a fost o chestie de moment.Treptat mi-au permis ambele(si viata si timpul), dar n-am stiut sa actionez.Si uite-asa.E trist desigur, dar... trece.

| cucu90 a răspuns:

Ceva in genul mi se intampla mie,, dar eu zic ori sa mai astepti,, ori mergi mai departe,, depinde de tine