| hyshikansackha a întrebat:

Vi s-a intamplat sa va indragostiti de cel mai bun prieten?

8 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Nu.

| 9dianaa a răspuns:

Buna!:*
Nu, mi s-a intamplat sa se indragosteasca cel mai bun prieten de mine...

| Mariiaamariiaa a răspuns (pentru 9dianaa):

Eu sunt indragostita de cel mai bun prieten al meu, dar intre noi a fost de la inceput ceva mai mult, in sensul ca niciodata nu am fost doar simpli amici. Si el ma place si suntem impreuna de cateva luni si ne intelegem super. Pe langa iubiti suntem si cei mai buni prieteni.

De multe ori in asemenea situatii poti pierde un prieten adevarat sau poti castiga o relatie frumoasa.

| RAY a răspuns:

Da de pisica desigur ca neam inteles reisproc ca nu putem face sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- din pacate, m-am indragostit de cea mai buna prietena si am sfarsit prin a pierde-o c-am fost eu prost si imatur xD nu fa la fel

| fetitzabunasinebuna a răspuns:

Da. A fost ceva intre noi, 2 zile a tinut laughing dar, nimeni n`a fost ranit, suntem in continuare cei mai buni prieteni. in astfel de situatii trebuie sa ai incredere in cei de langa tine. mai ales in CEL MAI BUN PRIETEN si prietenul meu e cel mai bun din lume si in el pot avea incredere deplina. chiar daca nu mai suntem impreuna. bft!

| OwlMyGod a răspuns:

Da, mi s-a intamplat...
Nu e prea inteligenta miscarea. Dupa ce ne-am despartit nu am mai fost cei mai buni prieteni. Asa ca evita astfel de relatii.happy

| laehndw a răspuns:

Da.dar fereste te de asta.n o sa mai aveti aceiasi relatie de prietenie apoi.