| Jameson a întrebat:

Vi s-a intamplat sa va indragostiti de cineva din greseala?

Răspuns Câştigător
| feefeee a răspuns:

Eu m-am indragostit de cel mai bun prieten si am tinut in mine vreo 2 ani, timp in care am continuat sa fiu cea mai buna prietena a lui. Dupa doi ani s-a dovedit ca si el ma iubea pe mine la fel de mult si suntem impreuna de un an si cevahappy

| Jameson explică (pentru feefeee):

Cum ai putut sa ti in tine atat timp sentimentele pentru el? Aveai vreun fel de gelozie chiar daca nu erai cu el?

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Din greseala este nepotrivit. M-am indragostit fara sa inteleg de ce, dar stii ce frumos a fost?

| harciog a răspuns:

Cind e vorba de dragoste orice greseala dispare.

| alexandru1991 a răspuns:

Am patit de curand si acum sufar intens!

| ralucutza12345 a răspuns:

Da! si asa cum zice si "Flav" e tare frumos. day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da