| alex_5619 a întrebat:

Vi s-a intamplat sa va reindragostiti de o fosta prietena pe care culmea tot voi ati parasit-o? Ce ati facut? PLz rasp fundita

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Niciodată. Nu ling unde scuip.
Pa, pa.

| danielacs a răspuns:

Asta inseamna ca s-a intors roata! Acum poate o vrei tu pe ea si ea nu te mai vrea! Ce sa faci ...la toti ni se intoarce roatawinking

| mosu_9772 a răspuns:

Eu am patit-o la inceput era ea moarta dupa mine dar nu o bagam in seama dupa un timp m-am combinat cu ea dar i-am dat papuci repede si intr-o zi s-a intors roata umblam eu dupa ea intruna si nu ma vroia ea inapoi m-am lecuit la faza aia

| A.be.ce a răspuns:

Hmm.pai sa ti. l dau ca exemplu pe iubitul meu. am stat cu el 1 data si m. a parasit(inainte era mai gagicar ca sa zic asa), dar dupa un timp tot el a venit la mine, iar eu, tinand inca la el am acceptat, si acum suntem impreuna de 1 an jumate, si totu e perfect happy

| fullmoon a răspuns:

"legiuitoarea" trebuie sa fie o adolescenta fara experienta si care spune prostii. bineinteles ca se poate intâmpla sa realizezi brusc ce mult inseamna cineva pentru tine abia când l-ai pierdut... vorba cântecului :" abia cand a plecat plangand si n-a mai fost a mea m-am indragostit numai de ea". in cazul asta nu pot fii decat 2 solutii : 1 inca mai tine la tine si poti fii cu ea 2 a dat pagina si nu mai ai nici o sansa. dar pentru a stii cum stau lucrurile trebuie sa discuti cu ea. bafta!

| ender a răspuns:

Fereste-te ca de dracu. E naspa sa fii cu o tipa cu mai multa experienta decit tine. FTOG