| Luci_3716 a întrebat:

Fosta mea prietena m-a parasit inca nu are prieten cum sa fac sa o iau inapoi va rog spuneti-mi

4 răspunsuri:
| DenisaMetal a răspuns:

Simplu fa un lucru romatic si arata-i ca mai ti la ea si o iubesti si sa faci in asa fel incat sa fie mai frumos decat la inceput

| dollydee a răspuns:

Depinde de mai multi factori...cat timp ati fost impreuna, de ce te-a parasit, ce ti-a spus? Si de ce o vrei inapoi?

Adauga cateva detalii si poate te putem ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, nu ai cum sa obligi acea persoana daca nu mai simte nimic pentru tine.
Nu ai cum sa o tii cu forta langa tine, daca nu te iubeste.
Gaseste-ti alta fata, ca sunt destule.
Si. stiu ca iti va fi greu, sa o uiti, dar asta e.
Poate nu va fi nevoia sa o uiti de tot, ramaneti doar prieteni buni, bineinteles daca vrea si ea happy.
Succes, si sper ca te-am ajutat! :*

| APOSTOLVIVIANA a răspuns:

Draga Luci daca chiar o doresti cu adevarat inapoi. Du-te la ea cu o floare si spune-i ce simti. Fa un lucru spontan la care nu se asteapta.Nu iti fa mari sperante cu asta pentru ca in caz de nu merge sa nu fie si mai rau decat este acum. Daca nu incerci nu castigi si daca nu incerci nu ai sa stii niciodata cum sar fi terminat asta.Asa ca du-te la ea si vorbiti.Nu la telefon sau pe mess.