| Andi_4725 a întrebat:

FUNDA + VOT = cum o fac pe fosta prietena sa regrete ca m-a parasit pentru trecut?

Răspuns Câştigător
| newname a răspuns:

Da tie pentru ce iti trebu s-o faci sa regrete lasa tot balta si distreazate acum ca fete sunt chit duce trenul da din curiozitate ai f***** daca da nu-ti bate capul si nu-ti perde timpul in zadar ce crezi ca totu se termina la o fata viata merge inainte am trecut si eu prin asa ceva si stiu ce inseamna chind esti parasit da totul trece o sa vezi chiar trece FUNDA

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Pai Iart-o! Pur si simplu fi indiferent, nu uita ca Razbunarea nu e un lucru bun!

| foxi a răspuns:

Renunta,e un gest urat din partea ta sa te razbuni! Daca ai fost bun.te regreta. daca nu te uita! Asa e viata!

| Deny1333 a răspuns:

Oamenii nu trebuie să fie etichetaţi doar din cauza trecutului, nici judecaţi. Prietena ta a greşit aici...
Dar răzbunarea nu e o soluţie. Indiferenţa ar fi mai degrabă ceva ce ar atinge-o pe ea. Roata se întoarce... happy

| anonim_7981 a răspuns:

La un momentdat si eu am gandit ca tine, dar am lasat la o parte razbunarea, si-a dat seama cu timpul ca a gresit si m-a cautat, am acordat inca o sansa iubirii si am petrecut 2 ani frumosi. Cu toate ca acum s-a repetat istoria, dar o sa procedez la fel si asta iti recomand si tie, iar cu timpul daca se reintoarce in viata ta, ai de ales, ori o iertzi ori iti vezi de viata si atunci o sa regrete amarnic