| RAY a întrebat:

Cum ai reactionat cand ai aflat ca esti inselat/a?

17 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Vrei sa te razbuni? Pe ce mai exact?

| RAY explică (pentru SilentRain):

Pasarico iar ai zburat din cusca pe TPU, desi vreau sa ma razbun pe ea

| GoldenZenith a răspuns:

Cum te-a înșelat, Ray? straight face

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

A vorbit cu dusmanul meu imaginar de moarte

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Doar atât?

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Nu e destul surioara?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite-i o bombã cola prin postã laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

M-a inselat smechera in seara asta in jurul orei 18 si 30 de minute, mi au ramas tampoanele ei am cu sa imi sterg lacrimile )))))))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o gluma asta?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Normal ca nu, e la moda relatile pe internet le consideri o gluma?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuza-ma, raspunsul meu era pentru alta intrebare! Nu pentru aceasta.

| SkandallKamataru a răspuns:

Cand m-a inselat? laughing Bataia dracu.

| Shimozukushiki a răspuns:

Mi-a picat fața și mi-am schimbat părerea 180° despre acea persoană, și am aflat că este o persoană de cct ca toate celelalte

| Mada1920 a răspuns:

Nu am reactionat in niciun fel pentru ca nu am fost inselata. Insa daca as fi inselata cel mai probabil i-as spune ca a fost un fatalau ca nu a putut macar daca a facut-o sa nu aflu si mi-as face bagajul si l-as parasii.

| addy200 a răspuns:

Te-a înșelat iubita ta pe care nici măcar nu o cunoști laughing)

| Florin173 a răspuns:

Cam asa cand treci pe un linc ca acesta ( https://goo.gl/xVLdWT )...