| SeNyS a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa va placa foarte mult timp de cineva, iar cand in sfarsit acel cineva iti propune sa fiti impreuna sa nu mai vrei? e ciudat

Răspuns Câştigător
| Pupily92 a răspuns:

Da. l-am refuzat pe cel care il placeam din copilarie, visam la el(e vecin cu mine.il vad in fiecare zi), si l-am acceptat pe actualul iubit.si nu am regretat.
si intr-o seara, vara trecuta,"iubitul "meu din copilarie, mi-a spus de fata cu actualul "am vrut sa fiu cu tine, am avut intentii serioase, chiar imi placi si n-am vrut sa-mi bat joc de tine.ai avut o sansa, alta n-o sa mai vezi." straight face m-a durut oarecum aceste cuvinte.

6 răspunsuri:
| anonimaa a răspuns:

Ciudat sau nu... mie mi s. a intamplat! si nu 1 data

| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a răspuns:

Nulaughing... p asta n`am patsit`otongue.Ar trebui sa te gandesti mai bine inainte sa-l refuzi, poate o sa-ti para rausad...Mult succeswinking

| delix a răspuns:

Dapbig grin2 ani am visat la el in copilarie! ma amagea, vorbea urat de minebig griniar, cand l-am avut de ambitie, l-am facut sa se indragosteasca de mine si apoi m-am combinat cu altuldevil

| NUdrogurilor a răspuns:

Mie da.
Am visat(ca sa zic asa) la un baiat 3 luni, eram pur si simplu inebunita.in fiecare seara adormeam gandindu-ma la cele 30 min petrecute in compania lui.si abia asteptam sa-l revad. iar cand s-a intamplat acest lucru (revederea) si cand a inceput sa imi faca avansuri mi sa taiat macaroanalaughing ca sa zic asa adica imi era indiferent desi ma gandisem la el f. mult timpstraight face
Asta e, oamenii sunt imprevizibil.
:*take care!

| claudiu1818 a răspuns:

Eu am patit`o saptamana trecuta, nu e deloc placut

| AndreXD a răspuns:

Mie mi s-a intamplat.big grin
Il vad doar vara dar il cunosc de 5 ani si m-am indragostit pe loc de el si el de mine happy dar cu cat crestea devenea mai arogant si-a facut alti prieteni si mi-a zis sa imi las prietenii si sa vin cu el si l-am intrebat :Cine ma cheamat? si zice el:Nimeni. da vreau sa fii si tu acolo. Eu nu vroiam sa ma duc pentru ca el avea prietena si se dadea la mine cand nu era cu ea si s-ar fi purtat ciudat daca am fi ambele in acelasi loc ...Cand mi-a zis sa fim impreuna am spus nu. vreau sa faca mai mult de atat ca sa ma aiba devil si oricum chiar daca nu mai vroia pierderA LUI love struck